Seara la Colegiu

6 Decembrie 2015

Seara de 3 decembrie 2015 a fost încununată de un eveniment inedit în cadrul Zilelor Colegiului ”Sfântul Nicolae”. Eveniment de mare amploare,  ce a adunat 150 de studenti, tineri și elevi, persoane de toate vârstele, în sala Juventus a Colegiului. Oaspeți de seamă, momente de taifas, muzică folk și multe alte surprize au avut loc în această seară.

„Ne bucurăm din suflet pentru că am reușit a derula acest proiect important al Colegiului Sfântul Nicolae. Acest eveniment a adunat peste 150 de oaspeți, un număr foarte mare, având în vedere că majoritatea persoanelor au provenit din afara Bisericii, din medii laice, studeți, tineri, oameni și oameni. Țin să mulțumesc domnului director Valentin Țoc pentru sprijinul ce mi l-a acordat și încrederea în a organiza această activitate, țin să mulțumesc Comisiei Proiecte și membrilor CSN pentru mobilizarea și buna desfășurare a acestui event, țin să le transmit mulțumiri de asemenea celor ce ne-au încântat și au fost pe scenă astăzi. O seară reușită și plină cu oameni dragi.”

Popa Flavius-Ștefan, coordonatorul Comisiei Proiecte a Colegiului Sf. Nicolae